ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ

Ανακηρύχθηκαν οι 4 συνδυασμοί στην Ναυπακτία – Όλοι οι υποψήφιοι

Τέσσερις τελικά οι συνδυασμοί σον δήμο Ναυπακτίας – Δείτε όλα τα ονόματα των υποψηφίων

Συνεδρίασε δημόσια στο ακροατήριό του χθες το πολυμελές πρωτοδικείο Μεσολογγίου προκειμένου να προβεί στην ανακήρυξη των συνδυασμών που θα συμμετάσχουν στις Δημοτικές Εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 του Δήμου ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ, Περιφερειακής Ενότητας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

Αφού έλαβε υπόψη τις δηλώσεις καταρτίσεως συνδυασμών στο Δήμο ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ, που υποβλήθηκαν στην Πρόεδρο του Δικαστηρίου μέσω της Ηλεκτρονικής Πύλης Δήλωσης Υποψηφιοτήτων (Η.Π.Δ.Υ.) του άρθρου 33 του π.δ. 26/2012 (ΦΕΚ Α’ 57/15.3.2012) και συγκεκριμένα τις δηλώσεις κατάρτισης συνδυασμών:

  1. ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ
  2. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ
  3. ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ
  4. ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΛΕΥΣΗ

Σύμφωνα με την απόφαση λοιπόν ανακήρυξε 

1. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ», με έμβλημα «Το έμβλημα του συνδυασμού περιγράφεται ως εξής: η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
3. ΒΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
4. ΔΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
5. ΔΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
6. ΖΕΛΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΔΑΜ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
7. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
8. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
9. ΙΜΑΝΤ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ ΛΑΜΠΡΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
10. ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
11. ΚΑΤΣΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
12. ΚΟΡΓΙΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
13. ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
14. ΛΟΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
15. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
16. ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
17. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
18. ΜΕΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
19. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
20. ΜΠΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
21. ΜΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
22. ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
23. ΣΑΛΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
24. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
25. ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
26. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαλατά)

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελακιωτίσσης)

1. ΔΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αναβρυτής)

1. ΜΕΣΥΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Βασιλικής)

1. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Χώρας)

1. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αραχόβης)

1. ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασπριάς)

1. ΤΗΛΙΓΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχλαδοκάστρου)

1. ΛΑΜΑΝΝΑ ΛΟΥΤΣΙΑ του ΠΑΣΚΟΥΑΛΙΝΟ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελβίνας)

1. ΜΠΕΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βλαχομάνδρας)

1. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γάβρου)

1. ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γραμμένης Οξυάς)

1. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γρηγορίου)

1. ΧΑΣΑΝΗΣ ΙΑΣΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δενδροχωρίου)

1. ΜΕΣΥΡΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δορβιτσιάς)

1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελατούς)

1. ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελευθεριανής)

1. ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλαβρούζης)

1. ΖΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΔΑΜ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλονής)

1. ΜΕΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κεντρικής)

1. ΔΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλεπάς)

1. ΔΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυδωνέας)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λεύκας)

1. ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιβαδακίου)

1. ΓΚΟΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιμνίτσης)

1. ΛΥΓΕΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μανδρινής)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μηλέας)

1. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοκάστρου)

1. ΚΑΡΚΑΝΤΖΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοπύργου)

1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρακίου)

1. ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περδικόβρυσης)

1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιθωρίου)

1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περίστης)

1. ΠΑΤΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσιναιίκων)

1. ΚΑΡΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)

1. ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πόδου)

1. ΓΚΟΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ριγανίου)

1. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σίμου)

1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φαμίλας)

1. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χόμορης)

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ», με έμβλημα «ΤΟ ΕΜΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ:  ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ “Ν” ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ “ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ”, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΧΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΥΡΓΟΥΣ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΩΒ ΚΑΙ ΜΠΛΕ, ΣΥΝΔΕΟΜΕΝΟΙ ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΑΓΩΝΙΑ ΛΩΡΙΔΑ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΧΡΩΜΑΤΟΣ.  ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΝΑ ΚΥΜΑΤOΕΙΔΕΣ ΣΧΗΜΑ ΜΠΛΕ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ  ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΣΧΗΜΑΤΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΠΛΕ-ΠΕΤΡΟΛ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ, ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΝΤΟ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΣΧΗΜΑΤΩΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΜΕ ΠΕΖΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΣΕ ΔΥΟ ΟΡΙΖΟΝΤΙΕΣ ΣΕΙΡΕΣ. ΣΤΗΝ ΠΑΝΩ ΣΕΙΡΑ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ Η ΛΕΞΗ “συνεργασία”, ΤΟ “συν” ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΓΑΛΑΖΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ “εργασία” ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΠΛΕ-ΠΕΤΡΟΛ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΩ ΣΕΙΡΑ Η ΛΕΞΗ “πολιτών” ΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.» στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΓΚΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
3. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
5. ΓΚΙΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
6. ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
7. ΔΑΣΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
8. ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
9. ΔΕΜΑΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΔΥΛΩ (ΛΕΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
11. ΔΡΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
12. ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
13. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
14. ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
15. ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
16. ΚΑΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
17. ΚΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
18. ΚΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
19. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
20. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
21. ΚΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
22. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
23. ΚΑΥΚΙΑ-ΖΑΪΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ (ΑΝΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
24. ΚΟΓΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
25. ΚΟΜΠΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
26. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
27. ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
28. ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
29. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
30. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
31. ΛΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
32. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΑΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
33. ΜΟΥΧΤΟΥΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
34. ΜΠΕΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
35. ΜΠΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
36. ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
37. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
38. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
39. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΗ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
40. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
41. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
42. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
43. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
44. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
45. ΠΑΤΟΥΧΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
46. ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
47. ΠΙΤΣΙΑΚΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
48. ΠΛΑΤΑ-ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
49. ΠΛΟΥΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
50. ΠΛΟΥΜΗ-ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
51. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
52. ΡΙΣΒΑ-ΠΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
53. ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
54. ΣΑΛΤΟΥ-ΝΤΑΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
55. ΣΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
56. ΣΚΛΙΒΑΝΙΤΗ-ΣΚΛΗΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
57. ΣΜΠΟΥΚΗ-ΠΕΛΕΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
58. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
59. ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
60. ΤΡΑΧΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
61. ΤΣΕΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
62. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΔΑΜ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
63. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
64. ΧΟΧΤΟΥΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
65. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αντιρρίου)

1. ΖΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
2. ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΚΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΜΟΥΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΡΗΓΑ
8. ΧΑΝΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αφροξυλιάς)

1. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΗΜΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΥΡΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικής)

1. ΒΑΛΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΓΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΑΓΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βομβοκούς)

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΦΑΛΤΣΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
7. ΛΑΓΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαβρολίμνης)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΟΥΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΑΛΙΩΤΟΥ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαλατά)

1. ΖΗΚΟΥ-ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΣΑΚΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΤΣΟΡΤΟΥ-ΔΕΒΕΛΕΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δάφνης)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΚΟΒΑΤΣΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΓΙΩΡΓΗ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΟΛΟΒΕΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΛΕΙΒΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΣΙΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΥΡΟΠΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυγιάς)

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΕΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΗ
5. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
8. ΦΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακυνείας)

1. ΑΔΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΔΑΜ
3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΒΑΛΜΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΣΙΜΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΥΦΑΝΤΗ-ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΩΜΑ
8. ΧΑΛΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαμουλάδας)

1. ΒΑΛΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΧΟΧΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μολυκρείου)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ-ΦΗΛΟΚΤΗΜΟΝΑ
3. ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
4. ΛΑΟΥΡΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5. ΜΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6. ΠΑΡΑΛΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΕΞΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΡΩΜΑΝΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ναυπάκτου)

1. ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΒΑΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΒΗΤΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΓΡΑΨΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΥ ΜΑΡΘΑ-ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΚΛΕΙΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
12. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΥΡΙΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΛΑΒΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΜΕΝΤΖΑ-ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
19. ΞΥΛΟΥΡΗ-ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
21. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
22. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
23. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
24. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25. ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
26. ΣΑΚΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ξηροπηγάδου)

1. ΓΙΩΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΕΝΔΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
4. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκάλας)

1. ΚΟΤΣΙΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΡΑΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τρικόρφου)

1. ΔΑΝΙΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΑΝΙΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΚΟΥΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΓΓΕΛΗ
6. ΠΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΧΑΛΑΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου)

1. ΚΟΤΣΙΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελακιωτίσσης)

1. ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αναβρυτής)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθοφύτου)

1. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Βασιλικής)

1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Χώρας)

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΛΙΑΝ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΡΕΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αραχόβης)

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΕΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασπριάς)

1. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχλαδοκάστρου)

1. ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2. ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελβίνας)

1. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βλαχομάνδρας)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γάβρου)

1. ΠΛΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γραμμένης Οξυάς)

1. ΒΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γρηγορίου)

1. ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΥ ΒΟΤΣΑΪΤΙΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δενδροχωρίου)

1. ΤΣΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΤΣΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δορβιτσιάς)

1. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελατόβρυσης)

1. ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελατούς)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ
2. ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΚΕΠΑΡΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελευθεριανής)

1. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλαβρούζης)

1. ΒΑΛΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλονής)

1. ΑΔΡΑΣΚΕΛΑ-ΡΑΜΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταφυγίου)

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κάτω Χώρας)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κεντρικής)

1. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλεπάς)

1. ΛΑΪΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2. ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κοκκινοχωρίου)

1. ΓΡΑΨΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρυονερίων)

1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΙΧΟΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυδωνέας)

1. ΓΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λεύκας)

1. ΚΟΥΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΝΤΡΕΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΣΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιβαδακίου)

1. ΣΜΑΝΗ ΜΥΡΑΝΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΜΑΝΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιμνίτσης)

1. ΚΑΡΚΑΒΙΤΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
2. ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μανδρινής)

1. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μηλέας)

1. ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοκάστρου)

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΛΕΩΝΙΔΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Ναυπακτίας)

1. ΚΑΛΑΘΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΛΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοπύργου)

1. ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΡΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρακίου)

1. ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΣΚΟΥΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περδικόβρυσης)

1. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιθωρίου)

1. ΔΑΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2. ΖΕΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΜΑΖΙΩΤΗ ΒΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περίστης)

1. ΒΕΛΑΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσιναιίκων)

1. ΠΕΤΣΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)

1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πόδου)

1. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ποκίστης)

1. ΤΣΙΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ριγανίου)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΙΟΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σίμου)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Στρανώμης)

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΛΑΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Στύλιας)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑ ΛΟΥΪΖΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τερψιθέας)

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φαμίλας)

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΛΟΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χόμορης)

1. ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΛΟΥΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ», με έμβλημα «ένα ημικύκλιο στα αριστερά χρώματος μπλε, που αναπαριστά το κύμα και στα δεξιά αυτού ένα ιστιοφόρο χρώματος πορτοκαλί» στον οποίο περιλαμβάνονται, ο ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
3. ΑΔΡΑΧΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
4. ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΔΑΜ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
6. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
8. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
9. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
10. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
11. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
12. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
13. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
14. ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ ΔΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
15. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
16. ΓΟΥΡΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
17. ΔΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΘΕΜΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
18. ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
19. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
20. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
21. ΔΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
22. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
23. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
24. ΚΑΛΑΒΡΙΖΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
25. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
26. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
27. ΚΑΡΑΠΑΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΛΛΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
28. ΚΑΤΣΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
29. ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
30. ΚΟΝΙΔΑΣ ΠΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
31. ΚΟΡΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
32. ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
33. ΜΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
34. ΜΑΣΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
35. ΜΠΙΛΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
36. ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
37. ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
38. ΜΥΖΗΘΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
39. ΝΤΑΝΑΣΗ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
40. ΝΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
41. ΝΤΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
42. ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
43. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
44. ΠΑΝΑΓΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
45. ΠΑΣΜΑΤΖΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
46. ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
47. ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
48. ΠΡΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
49. ΡΑΜΠΑΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
50. ΡΑΠΤΗ ΑΡΕΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
51. ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
52. ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
53. ΣΑΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
54. ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
55. ΣΙΤΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
56. ΣΚΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
57. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
58. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
59. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
60. ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
61. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
62. ΤΣΟΥΜΑ ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
63. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
64. ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
65. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αντιρρίου)

1. ΒΑΛΜΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΔΗΜΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
5. ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΜΠΟΥΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΧΑΖΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αφροξυλιάς)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΑΡΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΥΡΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικής)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΡΡΕ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΙΣΟΥΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΧΩΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βομβοκούς)

1. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΚΥΡΙΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΟΥΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΙΟΥΛΙΑ συζ. ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΧΑΤΖΗ ΘΕΩΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαβρολίμνης)

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
3. ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΑΣΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαλατά)

1. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΨΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΨΕΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δάφνης)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΖΥΓΟΥΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
7. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
8. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυγιάς)

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
7. ΦΟΥΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακυνείας)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΛΟΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαμουλάδας)

1. ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΧΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΧΑΡΑΚΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΧΑΡΑΚΙΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΧΟΧΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μολυκρείου)

1. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΟΤΣΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑΣ
6. ΛΑΟΥΡΔΕΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΜΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
8. ΦΡΑΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ναυπάκτου)

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΚΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΕΔΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΖΑΜΠΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΖΩΙΤΑΚΗ ΑΓΑΘΗ του ΖΩΗ
8. ΚΑΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ – ΛΟΜΒΑΡΔΕΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
12. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΑΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
14. ΚΑΨΑΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΚΙΜΙΝΟΥΛΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΗ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΚΟΡΕΛΗΣ ΖΟΙΤΟΣ (ΖΩΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΛΕΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
18. ΠΑΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
19. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
22. ΣΑΚΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
23. ΣΙΑΜΑΝΤΑ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
24. ΣΚΡΕΚΑ ΒΡΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25. ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
26. ΣΧΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΧΑΛΜΟΥΚΗΣ (ΜΟΥΚΗΣ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
28. ΧΑΣΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ξηροπηγάδου)

1. ΚΑΡΑΦΛΟΥ ΜΠΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΝΤΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΣΕΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκάλας)

1. ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΓΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΟΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΚΟΝΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΦΑΛΤΣΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τρικόρφου)

1. ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΡΕΝΤΖΑ (ΖΗΚΑ) ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΧΑΛΑΖΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελακιωτίσσης)

1. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αναβρυτής)

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθοφύτου)

1. ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΤΣΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Βασιλικής)

1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Χώρας)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αραχόβης)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασπριάς)

1. ΠΕΛΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΦΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελβίνας)

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βλαχομάνδρας)

1. ΜΠΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΑΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γάβρου)

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γρηγορίου)

1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δενδροχωρίου)

1. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δορβιτσιάς)

1. ΑΣΗΜΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελατούς)

1. ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΣΑΛΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΨΑΘΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελευθεριανής)

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
2. ΣΙΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλαβρούζης)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΒΡΙΖΙΩΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλλονής)

1. ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΣΒΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΗΜΕΩΝ
3. ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΗΜΕΩΝ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΛΟΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταφυγίου)

1. ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κάτω Χώρας)

1. ΓΟΥΡΖΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κλεπάς)

1. ΔΗΜΟΥΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κοκκινοχωρίου)

1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρυονερίων)

1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΤΣΙΟΥΡΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κυδωνέας)

1. ΚΑΡΑΣΜΑΪΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΑΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λεύκας)

1. ΚΟΥΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιβαδακίου)

1. ΜΠΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μανδρινής)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΠΛΟΥΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μηλέας)

1. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοκάστρου)

1. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΦΟΥΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοχωρίου Ναυπακτίας)

1. ΓΡΙΒΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοπύργου)

1. ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΣΤΑΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρακίου)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περδικόβρυσης)

1. ΦΟΥΝΤΑ ΠΑΝΑΓΩ του ΓΙΩΡΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιθωρίου)

1. ΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΝΤΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσιναιίκων)

1. ΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΑΚΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
3. ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πόδου)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΕΛΕΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3. ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ποκίστης)

1. ΝΤΖΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ριγανίου)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΔΑΜ
3. ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σίμου)

1. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΩΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Στύλιας)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τερψιθέας)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φαμίλας)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χόμορης)

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΛΕΥΣΗ», με έμβλημα «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΛΕΥΣΗ – ΕΜΒΛΗΜΑ ΜΕ ΜΟΡΦΗ ΚΥΜΑΤΟΣ ΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΝΑΛΛΑΣΣΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΔΕΞΙΑ ΣΕ ΜΠΛΕ, ΠΡΑΣΙΝΟ, ΚΟΚΚΙΝΟ, ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΛΕΥΣΗ ΜΕ ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΜΑΤΑ  » στον οποίο περιλαμβάνονται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, ως υποψήφιος Δήμαρχος, ως υποψήφιοι, δε, δημοτικοί σύμβουλοι οι:

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
3. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΘΑΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
4. ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
5. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
6. ΒΑΓΕΝΑ ΑΡΕΤΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
7. ΒΑΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
8. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
9. ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
10. ΒΟΥΛΚΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
11. ΓΕΡΟΠΑΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
12. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
13. ΓΙΑΓΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
14. ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
15. ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
16. ΖΑΒΕΡΔΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
17. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΛΑΜΠΡΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
18. ΖΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
19. ΖΩΪΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
20. ΚΑΚΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
21. ΚΑΛΤΣΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
22. ΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
23. ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ (ΜΑΝΤΩ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
24. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
25. ΚΑΡΒΕΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
26. ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
27. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
28. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
29. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
30. ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
31. ΚΟΥΤΡΟΥΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
32. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
33. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
34. ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
35. ΛΙΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
36. ΜΑΚΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
37. ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΝΘΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
38. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ)
39. ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
40. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
41. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ- ΚΑΡΕΛΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
42. ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
43. ΜΟΡΦΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
44. ΜΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
45. ΜΠΑΖΙΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
46. ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)
47. ΜΠΟΥΖΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
48. ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΥΛΛΗΝΗΣ)
49. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΩΝΑΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
50. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
51. ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΛΑΤΑΝΟΥ)
52. ΠΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
53. ΠΕΚΕΖ ΝΤΟΥΣΑΝ του ΜΙΡΟΣΛΑΒ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
54. ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΧΑΛΚΕΙΑΣ)
55. ΠΥΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
56. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
57. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
58. ΤΖΕΚΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΦΙΛΙΠ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
59. ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΝΤΑΙΖΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ)
60. ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ του ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ (ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ)

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αντιρρίου)

1. ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΜΕΛΙΣΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΠΡΑΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αφροξυλιάς)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΑΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
4. ΧΑΣΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικής)

1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΥ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΛΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βομβοκούς)

1. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΝΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαβρολίμνης)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ του ΗΛΙΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γαλατά)

1. ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΖΑΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΡΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΣΕΚΟ ΚΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΟΤ
6. ΤΣΟΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
7. ΥΦΑΝΤΗΣ ΖΩΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δάφνης)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΑΡΑΛΗ ΚΑΤΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΕΛΙΣΤΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυγιάς)

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΝΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακυνείας)

1. ΑΥΓΕΡΗ ΟΛΓΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΑΠΟΥΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαμουλάδας)

1. ΖΩΪΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μολυκρείου)

1. ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΤΑΣΙΑ συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΣΧΟΙΝΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ναυπάκτου)

1. ΑΓΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΣΑΜΙΡ του ΣΑΑΝΤΟ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΒΑΓΓΕΛΙ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΓΙΑΝΝΗ
5. ΒΙΤΑΛΗΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8. ΚΑΡΒΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΑΣΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΛΑΖΕ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΑΤΜΙΡ
12. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΜΕΛΑΧΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
14. ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
15. ΜΙΧΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗ (ΣΠΥΡΕΤΑ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
16. ΜΠΑΛΑΣΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
17. ΜΠΙΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ
19. ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΠΑΣΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΠΑΥΛΟΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
23. ΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
24. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
25. ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΗΛΙΑ
26. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
27. ΦΟΥΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28. ΧΑΜΗΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ξηροπηγάδου)

1. ΚΑΠΕΝΤΖΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΤΣΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκάλας)

1. ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΦΟΥΦΛΙΑΣ ΣΑΑΝΤΟ του ΣΑΜΙΡ
2. ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΡΗΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τρικόρφου)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίου Δημητρίου)

1. ΒΑΒΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΖΗΚΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αμπελακιωτίσσης)

1. ΚΟΚΟΡΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αναβρυτής)

1. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ανθοφύτου)

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Βασιλικής)

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Χώρας)

1. ΧΑΝΤΖΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αραχόβης)

1. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ασπριάς)

1. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχλαδοκάστρου)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βλαχομάνδρας)

1. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γάβρου)

1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δορβιτσιάς)

1. ΚΑΛΤΣΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελευθεριανής)

1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλαβρούζης)

1. ΚΑΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταφυγίου)

1. ΣΙΤΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κεντρικής)

1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κοκκινοχωρίου)

1. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρυονερίων)

1. ΜΠΙΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λεύκας)

1. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λιβαδακίου)

1. ΣΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μηλέας)

1. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεοκάστρου)

1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοπύργου)

1. ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παλαιοχωρακίου)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιθωρίου)

1. ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περίστης)

1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτσιναιίκων)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΛΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)

1. ΓΚΙΚΑ – ΚΟΥΚΟΥΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πόδου)

1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ποκίστης)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ριγανίου)

1. ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σίμου)

1. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Στρανώμης)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τερψιθέας)

1. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΤΡΙΨΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ναυπακτίας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φαμίλας)

1. ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΡΙΘΗΚΕ, αποφασίσθηκε στο Μεσολόγγι την 10ηΣεπτεμβρίου 2023 και δημοσιεύθηκε  σε δημόσια συνεδρίαση στο ακροατήριό του στον ίδιο τόπο αυθημερόν, με την παρουσία και του Γραμματέα Ε. Λάγιου.  

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                     Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Related Articles

Αφήστε μια απάντηση

Back to top button